Author Topic: Long Point ( rani Oktobar 2010 )  (Read 1651 times)

Snowman

• Sniper Section Leader
Long Point ( rani Oktobar 2010 )
« on: October 09, 2010, 11:26:38 PM »

Kao Chovjekoljupcu, moja misija u zivotu je da vas izbavim iz opakih zamki Guzonja i obasjam vas
neugasivom svijetloscu spoznanja istine.

Rollins

• Administrator
  • Sniper Section Member
Re: Long Point ( rani Oktobar 2010 )
« Reply #1 on: October 10, 2010, 06:25:53 PM »
Dovoljno je samo sedeti na takvom mestu pa da lepo provedes dan.
Snowman fotografije su ti uvek kao iz kataloga.
Gornja je izuzetno dobra.

Snowman

• Sniper Section Leader
« Reply #2 on: October 14, 2010, 01:52:39 AM »
Long Point je predivan. Najveci dio je nacionalni park. Postoje 3 lovista gdje je dozvoljen lov,
ali samo na patke, guske, mergansere i coots. Ove fotke su iz Lovista "A" kojim upravlja Waterfowl
Unit parka. Postoji jos i loviste 'B" kojim isto upravlja Park, a trece loviste je privatno ( Long Point Company ).
Iako ( tehnicki ) cijelim kompleksom ( to je 40 km dug pjescani sprud ) upravlja Park, u realnosti, sve konce
vuku Long Point Company ( zvan Klub Milijardera ) i jedna "sportska" Organizacija : "Long Point Sportsman Association"
kojom upravlja jedan lokalni milijarder, degenerik i rasista, izvjesni LES WALSHINGHAM.

Ideja je da tu moze loviti samo elita, tj. bolje stojeci Anglosaksonci.
Osim moje malenkosti, tolerisu jos i par Rusa.

Sad, obzirom da je tako, kako je, "obicni" lovci love na privatnoj zemlji oko Long Pointa, gdje vlasnici te
zemlje organizuju paket-aranzmane ( to ukljucuje i pansion ). Cijena tih lovova je cca 250 $ dnevno.

Kako sam uspio uci u tu "elitu" je malo duza prica, ali trik je da si hladan kao spricer, nosis engleski
oficirski dzemper, pusis lulu ( Borkum Riff Cherry Cavendish ), nosis bradu, svakog oslovljavas sa "SIR",
imas egzoticnu pusku, egzoticni kalibar, egzoticnog psa ( moj Shaponja je jedini Griffon u krugu 200 km ), i
najvaznije : da uvece u Waterfowl Unit Office doneses manje pataka od Lesa i njegovih jarana.

Inace, ovo loviste ( "A" ) je odlicno uredjeno, sve staze su oznacene, od blinda ili shooting pointa se nesmijes
udaljavati vise od 30 m itd. Dnevna dozvola je samo 17 $.
Kao Chovjekoljupcu, moja misija u zivotu je da vas izbavim iz opakih zamki Guzonja i obasjam vas

stera2

• Sniper School Graduate
  • **
« Reply #3 on: October 27, 2010, 06:21:45 PM »
Dok gledam ovu divotu ne mogu a da se ne pitam  GDE JA ZIVIM??
Muka mi od svog ovog asfalta i betona.
Zavidim ti.

Snowman

• Sniper Section Leader
« Reply #4 on: November 03, 2010, 05:07:11 AM »
Na Long Pointu, vrijeme se promijeni za cas :