Author Topic: heckler G3A3  (Read 3842 times)

heckler_sniper

• Sniper School Graduate
  • **
heckler G3A3
« on: May 16, 2010, 10:58:30 AM »

postavit cu još slika iz različitih ugolva, bez plastične obloge i tako slično, rastavljenu.
ovo je slika bez plastične obloge:
h

cijev sa gasnom komorom:

Zanima me dali se može preraditi ova zvjerka, željeo bih smanjiti gasnu komoru, malo da je preradim, pa me interesuje dali se to može uraditi?
Znam da će izgubiti svoje osobine. Molim savjete i komentare.
« Last Edit: March 20, 2011, 10:37:37 AM by heckler_sniper »

thunder11

• Administrator
  • Sniper Section Leader
    • http://www.snajperskimetak.org/
Re: heckler G3A3
« Reply #1 on: May 27, 2010, 06:23:30 PM »
Uh ala je oruže :D Ovo bih ja rado posedovao. Lično ne znam da li je dotična dorada moguća. Na ovom oružju bih radije uradio neke druge "prepravke" :D
Postoje li dvodjelni leupold nosaci,fiksni, a da su iz jednog dijela?
Blackadder: We\'re about as similar as two completely dissimilar things in a pod.

heckler_sniper

• Sniper School Graduate
  • **
« Reply #2 on: May 27, 2010, 06:46:53 PM »
Quote from: "thunder11"
Uh ala je oruže :D Ovo bih ja rado posedovao. Lično ne znam da li je dotična dorada moguća. Na ovom oružju bih radije uradio neke druge "prepravke" :D
Koje prepravke? svaka ideja je dobro došla, da si bliže našlo bih se nešto za tebe. :D

bosnia_snipers

• Sniper Recruit
  • *
« Reply #3 on: June 30, 2010, 09:16:29 AM »
Vidi mog druga što se zabrijo za "prepravke" to je najbolje ostaviti kako i jest, napravi nožice nabaci otiku M76 ZRAK i to je to.
Specijalac 401 " VMbr" hehe, samo teška je to pljuca drug. :uzi:

heckler_sniper

• Sniper School Graduate
  • **
« Reply #4 on: July 01, 2010, 06:08:37 PM »
Quote from: "bosnia_snipers"
Vidi mog druga što se zabrijo za "prepravke" to je najbolje ostaviti kako i jest, napravi nožice nabaci otiku M76 ZRAK i to je to.
Gušteru tako se ne razgovara sa predpostavljenim, gdje je tu izvolte  gospodine vodniče, sada nema više gospodine naredniče.
znaš da sam uvjek preferirao hekler za kraće distance, jest da je potežak al kako za koga, tebe i tetka oko pasa smori a ne ova pljuca. :lol:

bosnia_snipers

• Sniper Recruit
  • *
« Reply #5 on: July 04, 2010, 03:25:07 PM »
Quote from: "heckler_sniper"
Quote from: "bosnia_snipers"
Gušteru tako se ne razgovara sa predpostavljenim, gdje je tu izvolte  gospodine vodniče, sada nema više gospodine naredniče.
znaš da sam uvjek preferirao hekler za kraće distance, jest da je potežak al kako za koga, tebe i tetka oko pasa smori a ne ova pljuca. :lol:
Nećemo sad o tome gop. Vodniče, hehee
nabavio sam " TRANDŽU" i malo je modificirao znaš ono: novi kundak, postavio šanžer od M76, optiku i te šminke.

heckler_sniper

• Sniper School Graduate
  • **
« Reply #6 on: July 05, 2010, 12:38:59 PM »
vidjeo sam da si tražio savjet kako da postaviš nosače, odlično drug.

heckler_snipers

• Sniper Recruit
  • *
« Reply #7 on: November 14, 2010, 03:28:31 PM »
Nikakve korekcije nedolaze u obzir, najbolje je ostaviti kako i jest, nabavi nožice, nosače imaš to vidim. Optiku Zrak ON 76 i to je to.
Odlična jurišna puška Vidim da je Njemačka nije kopija G3, većina policijskih jedinica je koristi kao snajper do 400m, jak je kalibar, odlični pogodci se mogu postići kada se koristi mehanički nišan.

heckler_sniper

• Sniper School Graduate
  • **
« Reply #8 on: November 17, 2010, 12:39:32 PM »
Quote from: "heckler_snipers"
Nikakve korekcije nedolaze u obzir, najbolje je ostaviti kako i jest, nabavi nožice, nosače imaš to vidim. Optiku Zrak ON 76 i to je to.
Odlična jurišna puška Vidim da je Njemačka nije kopija G3, većina policijskih jedinica je koristi kao snajper do 400m, jak je kalibar, odlični pogodci se mogu postići kada se koristi mehanički nišan.
znam kolega. ostavit ću kako i jest. Hvala