Author Topic: Kalibri ivičnog opaljenja - MK  (Read 534 times)

StefanS

• Sniper Recruit
  • *
Kalibri ivičnog opaljenja - MK
« on: February 17, 2016, 05:58:49 PM »
Pozdrav svim forumašima!  :)
Pratio sam forum, ali do sada nisam pisao, pa je došao red na to. Nadam se da ću se dobro uklopiti i družiti na forumu. Zovem se Stefan Stankov i iz okoline Beograda sam, imam 15 godina. Učlanjen sam kao podmladak u našem lovačkom društvu. Veliki sam ljubitelj oružja, druženja, lova i streljačkog sporta, veoma sam zainteresovan za to i pomalo se razumem. Na oca se vode dve MK puške - ČZ 453 Lux i ČZ 455 Jaguar .22lr i vazdušna puška Diana 34 Premium 4.5mm sa kojima ja pucam. Pretražio sam forum, ali nisam našao temu za predstavljanje, pa sam iskoristio da se ukratko predstavim u ovoj temi.
Nisam video ni jednu temu posvećenu samo "malim kalibrima" tj. kalibrima ivičnog paljenja u koje spadaju meni omiljeni kalibar .22lr, zatim .22 WMR, .17 HM2, .17 HMR, .22 short, .22 long i još nekoliko njih. Voleo bih kada bi se u ovoj temi iznosila sva iskustva, mišljenja, slike i pitanja u vezi sa ovim kalibrima, oružjem, municijom i da bi bilo dobro da malo više prodiskutujemo o tome. Uskoro bih trebao montirati optiku na pušku i upucati na 100m, pa će mi koristiti iskustva i saveti drugih kolega. :D