Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Znanje na poklon / Re: MALA SKOLA RUCNOG PUNJENJA BY DEVIJANTNA LICNOST
« Last post by Snowman on November 05, 2017, 03:14:27 PM »
2
Off Topic / Re: Pozdrav
« Last post by zeljko radunovic on November 04, 2017, 08:40:34 PM »
   Dobro došao i sa srećom
3
Off Topic / Pozdrav
« Last post by borrko on November 04, 2017, 08:43:15 AM »
Pozdrav narode, zovem se Borko i dosao sam da se raspitujem i ucim malo o streljastvu na daljine... Igrom slucaja sam dobio M48 preradjen u TRZ Cacak i montiranom optikom PO 6x42, pa polako ulazim o ove vode... pozz
4
Takmičenja i ostali važni događaji / Re: Rezultati Long range shooting "DELTA 2017"
« Last post by Shadow on October 25, 2017, 10:33:42 AM »
Boki se ne ljuti, Boki podržava svaku naprednu ideju :-)
5
100m ekipno
MESTORBTEAMIME I PREZIMETRUKUPNO
11MontenegroDžogaz Aleksandar186572
2MontenegroVukčević Zoran192
3MontenegroKažanegra Luka194
4MontenegroJovičević Vaso184
21PPU 1Saša Kunz188570
2PPU 1Sonja Kunz191
3PPU 1Arnold Kunz191
4PPU 1Tanja Kunz185
31SAJ RSStojaković Srđan188567
2SAJ RSMirković Draško188
3SAJ RSKnežević Goran191
4SAJ RSKosić Aco184
41Slovenija 1Marko Sterle191565
2Slovenija 1Jurij Cigler185
3Slovenija 1Luka Štern189
4Slovenija 1
51Point SarajevoMutevelić Mušan190557
2Point SarajevoMutevelić Muhidin182
3Point SarajevoBalaš Eldar185
4Point SarajevoAvdo Miladin87
61МССФDragan Jovanovski190553
2МССФAngelko Petrovski182
3МССФSlavko Ilievski181
4МССФ
71Srbija do TokijaGutović Dragoljub177547
2Srbija do TokijaPetar Miljić185
3Srbija do TokijaMiloš Talić185
4Srbija do TokijaGagić Dragan174
81PatriotsČengić Kemal182534
2PatriotsIvanović Krsto176
3PatriotsBajrica Alija176
4PatriotsLeka Almedin147
91SniperTasić Igor155518
2SniperZafirović Aleksandar184
3SniperVukadinović Branislav179
4Sniper
101MK 2Oliver Ristić167513
2MK 2Goran Damčeski178
3MK 2Nikola Petkovski168
4MK 2
111MUŠ IĐurin Tomislav176392
2MUŠ IVeljanović Milosav155
3MUŠ IRadenović Bratimir61
4MUŠ I


300M EKIPNO
MESTORBTEAMIME I PREZIMETRUKUPNO
11MontenegroJovičević Vaso193577
2MontenegroVukčević Zoran191
3MontenegroKažanegra Luka193
4MontenegroDžogaz Aleksandar170
21Srbija do TokijaGutović Dragoljub180560
2Srbija do TokijaPetar Miljić191
3Srbija do TokijaMiloš Talić189
4Srbija do TokijaGagić Dragan172
31Slovenija 1Marko Sterle190556
2Slovenija 1Jurij Cigler179
3Slovenija 1Luka Štern187
4Slovenija 1
41Point SarajevoMutevelić Mušan185551
2Point SarajevoAvdo Miladin185
3Point SarajevoBalaš Eldar181
4Point SarajevoMutevelić Muhidin180
51МССФDragan Jovanovski195548
2МССФAngelko Petrovski180
3МССФSlavko Ilievski173
4МССФ
61SAJ RSMirković Draško185547
2SAJ RSKnežević Goran180
3SAJ RSKosić Aco182
4SAJ RSStojaković Srđan178
71PPU 1Arnold Kunz179538
2PPU 1Sonja Kunz186
3PPU 1Tanja Kunz173
4PPU 1Saša Kunz132
81PatriotsČengić Kemal184537
2PatriotsIvanović Krsto181
3PatriotsBajrica Alija172
4PatriotsLeka Almedin121
91SniperTasić Igor162523
2SniperZafirović Aleksandar186
3SniperVukadinović Branislav175
4Sniper
101MK 2Oliver Ristić162519
2MK 2Goran Damčeski175
3MK 2Nikola Petkovski182
4MK 2
111MUŠ IĐurin Tomislav179488
2MUŠ IVeljanović Milosav157
3MUŠ IRadenović Bratimir152
4MUŠ I


100+300 EKIPNO
MESTORBTEAMIME I PREZIMETRUKUPNO
11MontenegroJovičević Vaso3771147
2Vukčević Zoran383
3Kažanegra Luka387
4Džogaz Aleksandar356
21Slovenija 1Marko Sterle3811121
2Jurij Cigler364
3Luka Štern376
4
31SAJ RSStojaković Srđan3661110
2Mirković Draško373
3Knežević Goran371
4Kosić Aco366
41Srbija do TokijaGutović Dragoljub3571109
2Gagić Dragan376
3Petar Miljić376
4Miloš Talić374
51PPU 1Arnold Kunz3701105
2Sonja Kunz377
3Tanja Kunz358
4Saša Kunz320
61Point SarajevoMutevelić Mušan3751103
2Mutevelić Muhidin362
3Balaš Eldar366
4Avdo Miladin272
71МССФDragan Jovanovski3851101
2Angelko Petrovski362
3Slavko Ilievski354
4
81PatriotsČengić Kemal3661071
2Ivanović Krsto357
3Bajrica Alija348
4Leka Almedin268
91SniperTasić Igor3171041
2Zafirović Aleksandar370
3Vukadinović Branislav354
4
101MK 2Oliver Ristić3291032
2Goran Damčeski353
3Nikola Petkovski350
4
111MUŠ IĐurin Tomislav355880
2Veljanović Milosav312
3Radenović Bratimir213
4
6
Nadam se da Bojan neće da se naljuti, obradio sam njegove rezultate u teble/text, jer će link vremenom nestati a sa njim i rezultati.


100m pojedinačno
RBIME I PREZIMEKATEGORIJA100 M
1Kažanegra LukaTR194
2Vukčević ZoranTR192
3Marko SterleTR191
4Knežević GoranTR191
5Sonja KunzTR191
6Arnold KunzTR191
7Dragan JovanovskiTR190
8Mutevelić MušanTR190
9Luka ŠternTR189
10Stojaković SrđanTR188
11Mirković DraškoTR188
12Saša KunzTR188
13Igor KozmeljTR187
14Džogaz AleksandarTR186
15Miloš TalićTR185
16Balaš EldarTR185
17Jurij CiglerTR185
18Tanja KunzTR185
19Petar MiljićTR185
20Kosić AcoTR184
21Jovičević VasoTR184
22Zafirović AleksandarTR184
23Angelko PetrovskiTR182
24Čengić KemalTR182
25Mutevelić MuhidinTR182
26Slavko IlievskiTR181
27Vukadinović BranislavTR179
28Goran DamčeskiTR178
29Mitja VertotTR178
30Gutović DragoljubTR177
31Đurin TomislavTR176
32Ivanović KrstoTR176
33Bajrica AlijaTR176
34Miranović SrđoTR175
35Gagić DraganTR174
36Dejan KuzmanovićTR172
37Nikola PetkovskiTR168
38Vrazalica SuadTR168
39Oliver RistićTR167
40Veljanović MilosavTR155
41Tasić IgorTR155
42Leka AlmedinTR147
43Hajdarpašić AmarTR107
44Željko BlagojevićTR90
45Avdo MiladinTR87
46Radenović BratimirTR61
47Bojan MiljkovićTR7
48Stefan KovačevićTR

300m pojedinačno
RBIME I PREZIMEKATEGORIJAI - 300 mII - 300 mI + II - 300 m
1Dragan JovanovskiTR9798195
2Kažanegra LukaTR9598193
3Jovičević VasoTR9796193
4Vukčević ZoranTR9695191
5Petar MiljićTR9596191
6Marko SterleTR9199190
7Miloš TalićTR9495189
8Luka ŠternTR9493187
9Zafirović AleksandarTR9393186
10Sonja KunzTR9393186
11Mirković DraškoTR9194185
12Mutevelić MušanTR9392185
13Avdo MiladinTR9392185
14Čengić KemalTR9490184
15Miranović SrđoTR8995184
16Kosić AcoTR9092182
17Nikola PetkovskiTR9191182
18Ivanović KrstoTR9091181
19Balaš EldarTR9091181
20Knežević GoranTR9387180
21Gutović DragoljubTR8793180
22Angelko PetrovskiTR9090180
23Mutevelić MuhidinTR8991180
24Đurin TomislavTR8990179
25Jurij CiglerTR9089179
26Arnold KunzTR8693179
27Stojaković SrđanTR8494178
28Goran DamčeskiTR8590175
29Vukadinović BranislavTR8887175
30Slavko IlievskiTR8984173
31Tanja KunzTR8489173
32Gagić DraganTR8884172
33Bajrica AlijaTR8587172
34Vrazalica SuadTR8983172
35Stefan KovačevićTR8487171
36Džogaz AleksandarTR8387170
37Igor KozmeljTR8387170
38Mitja VertotTR8281163
39Oliver RistićTR8181162
40Tasić IgorTR8181162
41Dejan KuzmanovićTR8082162
42Veljanović MilosavTR8275157
43Radenović BratimirTR7973152
44Saša KunzTR8349132
45Leka AlmedinTR6853121
46Hajdarpašić AmarTR6454118
47Bojan MiljkovićTR6149110
48Željko BlagojevićTR


100+300m pojedinačno
RBIME I PREZIMEKATEGORIJA100 mI - 300 mII - 300 mI + II 300 mUKUPNO 100+300
1Kažanegra LukaTR1949598193387
2Dragan JovanovskiTR1909798195385
3Vukčević ZoranTR1929695191383
4Marko SterleTR1919199190381
5Jovičević VasoTR1849796193377
6Sonja KunzTR1919393186377
7Luka ŠternTR1899493187376
8Petar MiljićTR1859596191376
9Mutevelić MušanTR1909392185375
10Miloš TalićTR1859495189374
11Mirković DraškoTR1889194185373
12Knežević GoranTR1919387180371
13Zafirović AleksandarTR1849393186370
14Arnold KunzTR1918693179370
15Stojaković SrđanTR1888494178366
16Kosić AcoTR1849092182366
17Čengić KemalTR1829490184366
18Balaš EldarTR1859091181366
19Jurij CiglerTR1859089179364
20Angelko PetrovskiTR1829090180362
21Mutevelić MuhidinTR1828991180362
22Miranović SrđoTR1758995184359
23Tanja KunzTR1858489173358
24Gutović DragoljubTR1778793180357
25Ivanović KrstoTR1769091181357
26Igor KozmeljTR1878387170357
27Džogaz AleksandarTR1868387170356
28Đurin TomislavTR1768990179355
29Slavko IlievskiTR1818984173354
30Vukadinović BranislavTR179887175354
31Goran DamčeskiTR1788590175353
32Nikola PetkovskiTR1689191182350
33Bajrica AlijaTR1768587172348
34Gagić DraganTR1748884172346
35Mitja VertotTR1788281163341
36Vrazalica SuadTR1688983172340
37Dejan KuzmanovićTR1728082162334
38Oliver RistićTR1678181162329
39Saša KunzTR1888349132320
40Tasić IgorTR1558181162317
41Veljanović MilosavTR1558275157312
42Avdo MiladinTR879392185272
43Leka AlmedinTR1476853121268
44Hajdarpašić AmarTR1076454118225
45Radenović BratimirTR617973152213
46Stefan KovačevićTR8487171171
47Bojan MiljkovićTR76149110117
48Željko BlagojevićTR9090
7
Takmičenja i ostali važni događaji / Rezultati Long range shooting "DELTA 2017"
« Last post by Shadow on October 23, 2017, 05:48:15 PM »
Poštovani takmičari,

Hvala vam još jednom što ste se odazvali u tolikom broju i uveličali još jednom naše takmičenje, izvinjavam se za čekanje rezultata, imao sam malih tehničkih problema pa je potrajalo malo.

Nadam se da ćemo se videti i naredne godine

Puno pozdrava
Bojan Nenadović

P.S. Ako neko ima neku primedbu na rezultate slobodno neka mi se obrati.

Rezultati su na sledećem linku:

https://ufile.io/tw9y9
8
Takmičenja i ostali važni događaji / Re: LONG RANGE SHOOTING DELTA 2017
« Last post by twingi on October 22, 2017, 08:06:58 AM »
Cestitke i sa moje strane. Vrhunska organizacija i sve na svome mjestu. Ne ulazim u razloge zbog kojih takmičenje nije odrzano prosle godine, ali je definitivno steta ne pucati i ne druziti se u Batajnici. Nadamo se susretu i naredne godine.
9
Takmičenja i ostali važni događaji / Re: LONG RANGE SHOOTING DELTA 2017
« Last post by Sharp.Shooter.Ser on October 21, 2017, 08:30:07 PM »
Super druzenje i atmosfera  8) organizacija na apsolutnom vrhu, oseca se vojna disciplina  ;D ;D ;D cekamo rezultate!
10
Takmičenja i ostali važni događaji / Re: LONG RANGE SHOOTING DELTA 2017
« Last post by hakerman on October 21, 2017, 05:48:05 PM »
Ljudi bravo na organizaciji, svaka cast Bokiju kao organizatoru tog skupa sve je bilo pod konac.
Još jednom veliko bravo za organizatore i sve učesnike, prelepo druženje i razmena iskustva

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Pages: [1] 2 3 ... 10